Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Diyaloğu Programında Beşinci Dönem Başlıyor!
Toplam bütçesi 6 milyon avro olan hibe programı ile AB müzakere sürecinin tüm fasıl başlıklarıyla ilgili konularda, Türkiye ve AB’den kuruluşların ortaklaşa yürüttüğü diyalog eksenli projeler geliştirilmesi hedeflenmektedir.
Türkiye’den dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları  ile AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların ortaklaşa geliştirecekleri projelere, en az 60 bin avro, en fazla da 200 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.
Proje başvurularının 16 Şubat 2018 tarihinde saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.
Söz konusu proje teklif çağrısı ile ilgili olarak Aydın Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından ilimizdeki potansiyel başvuru sahiplerine yönelik olarak 03 Ocak 2018 tarihinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyenlerin ab.koordinasyon@gmail.com adresine en geç 27 Aralık 2017 tarihine kadar iletişim bilgilerini e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Toplantının yeri katılımcı sayısına göre belirlenecek ve ilgililere e posta yoluyla bildirilecektir.