S.NO ÜNVANI ADI SOYADI
1 KAYMAKAM Tahsin KURTBEYOĞLU
2 GARNİZON KOMUTANI Per. Alb. Hasan İhsan KIZGINÇELİK (vek.)
3 SÖKE BELEDİYE BAŞKANI Süleyman TOYRAN
4 CUMHURİYET BAŞSAVCISI Burhan BÖLÜKBAŞI
5 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ VE ADALET KOMİSYON BAŞKANI Erkan ATAMAN
6 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI  Kemalettin TAŞKIN
7 SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI  Prof. Dr. Yücel BOZDAĞLIOĞLU 
8 SÖKE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Yard. Doç. Dr.Kamil BİRCAN 
9 BARO TEMSİLCİSİ Av. Filiz CEYLAN
10 İLÇE JANDARMA KOMUTANI J. Yzb. Gökhan KURGAN
11 İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ Aydın DÜZALAN 
12 BÖLGE JANDARMA KRİMİNAL LAB. AMİRİ  J. Kıd.Albay Mehmet Cem ÇUBUK
13 ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Yzb. Ferhat SAĞLAM
14 CUMHURİYET SAVCISI Tuğba ARSLAN
15 CUMHURİYET SAVCISI Recep ÖZCAN
16 CUMHURİYET SAVCISI Fatih ÖZASLAN
17 CUMHURİYET SAVCISI Ali BÜYÜKÇETİNKAYA
18 CUMHURİYET SAVCISI Mahmut BIÇAKCI
19 CUMHURİYET SAVCISI Serkan KÖSE
20 CUMHURİYET SAVCISI Feridun AVCIL
21 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Esra KARAMAN
22 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Merve AYVAZ
23 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Muhammet SÖNMEZ 
24 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYE HAKİMİ  Zekiye Elçin KAMIŞ
25 1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ A.AYAN BÜYÜKÇETİNKAYA
26 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ  Faruk DURUKAN 
27 3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ  Seda YÖRÜK AVCIL
28 4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ  Zekiye Elçin KAMIŞ
29 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ  Hale Müesser MENDİ
30 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ  Hatice ŞAHİN
31 SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ  Abdülbaki AYSAL
32 SULH CEZA  HAKİMİ Tolga KAYA
33 KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ  Hatice ŞAHİN
34 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BŞK. Av. Fatih GÜRER
35 CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BŞK. Hüseyin GÜNDÜZ
36 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BŞK. Turgay AVCI
37 HAKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İLÇE BAŞK. Hamit ERGÜL
38 SÖKE OVASI SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI  Necdet ÖZEKMEKÇİ
39 İLÇE MÜFTÜSÜ Ahmet YAYLA
40 HUZUREVİ MÜDÜRÜ Hülya KURTAY
41 ORGANİZE SANAYİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI Tahsin KURTBEYOĞLU
42 SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ Recayi Sani BALCIOĞLU
43 SÖKE İŞKURUMU MÜDÜRÜ  Cemil ALTUN
44 TAPU MÜDÜRÜ  Salih POTA
45 KADASTRO BİRİMİ YETKİLİSİ Ömer Ümit GÜLMEN
46 GENÇLİK HİZ. VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ  A.Turan GÜNEN
47 İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜD. H.Özgür YILDIRIMER
48 TARIMSAL YAYIM,HİZ İÇİ VE EĞT.MRK.MÜD. Adnan SÜLLÜ
49 İLÇE TARIM KREDİ KOOP. MÜDÜRÜ Nihat ÇİFTÇİ
50 İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜR  Mahir NALBANTOĞLU
51 İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ Arif GÜNER
52 İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ  Naciye ÇOBAN
53 İLÇE MALMÜDÜRÜ Hüseyin İNAL
54 İLÇE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ Süleyman DEMİR
55 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Ünat AYDIN
56 İLÇE ORMAN İŞLETME ŞEFİ  Özcan MERSİN
57 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. Ersev KUYUCU
58 TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ SORUMLU HEKİMİ  Dr. Ersev KUYUCU
59 SÖKE FEHİME-FAİK KOCAGÖZ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ Dr.Bilge ÖZŞARLAK
60 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ TABİBİ Dt.Yeliz AFACAN
61 PTT  MÜDÜRÜ Hüseyin ETYEMEZ
62 TÜRK TELEKOM MÜDÜRÜ  Birol ACAR
63 SOSYAL YAR. DAY. VAKFI MÜDÜRÜ Yaşar GER
64 HALK BANKASI A.Ş. ŞUBE MÜDÜRÜ Halil ÖZBELLEK
65 VAKIFBANK T.A.O. ŞB. MÜD. Süleyman KIRLI
66 T.C. ZİRAAT BANK.A.Ş. ŞUBE MÜDÜRÜ Nevzat ŞENSOY
67 BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ Erkan ARIBAŞ
68 DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI Musa AVCI
69 VATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Yaşar KURTULMUŞ
70 SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Kasım TÖREN
71 YEŞİLLER VE SOL PARTİSİ İLÇE BAŞKANI M.Cemal GÜMÜŞ
72 HAK VE HAKİKAT(HAKPARTİ)  PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Beytullah YAVUZ
73 ANAVATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Yusuf ELMACIOĞLU
74 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Afet ER 
75 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fahri SİVRİOĞLU 
76 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Haluk KUTLAY
77 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mehmet Levent TUNA 
78 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İsmail YERLİ
79 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İbrahim MUSLU
80 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hüseyin GÜNDÜZ
81 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet KARAKAŞ
82 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Yasemin GÜRSOY
83 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Abdullah ARICI
84 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fahri SEMERCİ 
85 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hasan ÇEVİK
86 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Yusuf YAYA 
87 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hüsamettin YAMAN
88 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Metin SAKALAR
89 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mustafa BAKIRCI 
90 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Esra Elif BOZKURT 
91 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Bülent ARICI 
92 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fatih BOZKAYA 
93 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet POLAT 
94 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mestan YEŞİL
95 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Süleyman YÖRÜK
96 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ahmet Yahya GÜLTOPU
97 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İbrahim ADALI 
98 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Haldun IŞIKLI 
99 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Abdulmuttalip DEMİR
100 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hatice UZEL ÇAKAR
101 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Kasım ÜZÜM
102 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ayla KURU
103 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Mehmet YÖRÜK
104 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Hasan ERGÜN
105 TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI Behlül ER
106 TİCARET ODASI YÖN.KUR.BŞK. Haluk KUTLAY
107 TİCARET BORSASI MEC. BŞK. Ahmet Nejat SAĞEL
108 TİCARET BOR. YÖN. KUR. BŞK. Salih Deniz GÜNAL 
109 ZİRAAT ODASI BAŞKANI M. Kemal KOCABAŞ
110 ZİRAAT ODASI MECLİS BŞK. Yılmaz ÖZEN
111 SÖKE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ Reşat ER 
112 SÖKE ESNAF KEF. KOOP. BŞK. Refik KARATAŞ
113 MİMARLAR ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Seçkin YAVUZ
114 TABİP ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Dr. Öztekin YÜCE
115 DİŞ HEKİMLERİ ODASI TEMSİLCİSİ Talat SEZGİN
116 ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ  Mustafa USLUYÜZ
117 ECZACILAR ODASI SÖKE TEMSİLCİSİ Kadir YETİŞKİN
118 İNŞ. MÜHENDİSLERİ ODASI SÖKE TEM. Oben OLÇUM
119 S. MUH. MALİ MÜŞ. O. SÖKE TEM. Tahir YABANCI
120 SÖKE BAKKALLAR ODASI BŞK. İbrahim ÇALLIOĞLU
121 SÖKE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ  Reşat ER 
122 SÖKE BERBERLER ODASI BAŞKANI Samet CAN
123 SÖKE KAHVECİLER ODASI BAŞKANI Çağlayan ZENCİRCİ
124 SÖKE DEMİRCİLER ODASI BAŞKANI Ahmet TOKMAKOĞLU
125 SÖKE LOKANTACILAR ODASI BŞK. Mehmet GÜL
126 SÖKE MARANGOZLAR ODASI BŞK. Murat ELGİN
127 SÖKE MEYVE VE SEBZECİLER ODASI BŞK. Bülent ÇALIŞKAN
128 SÖKE TERZ. VE TUHAFİYECİLER ODASI BAŞ. Salih KILINÇ
129 SÖKE ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI Refik KARATAŞ
130 SÖKE ELEKTRİKÇİLER ODASI BŞK. Yalçın PEKTAŞOĞLU
131 BASIN TEMSİLCİSİ Ali ESMER
132 EĞİTİM-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Hayri YAPTATEREK 
133 TÜRK EĞİTİM-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Rasim YAVUZYILMAZ
134 EĞİTİM-İŞ SÖKE TEMSİLCİSİ Abdullah DİVARCI
135 EMEKLİ-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Mehmet Celal GÜMÜŞ
136 (SES) SAĞLIK VE SOSYAL HİZ. EMEKLİ SÖKE TEM. Hivda AKSOY
137 DİSK TEKSTİL İŞÇİLERİ SENDİKASI SÖKE ŞUBESİ Cemal POYRAZ
138 EĞİTİM-BİR-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ ALİ YÜKSEK
139 TÜRK DİYANET VAKIF-SEN SÖKE TEMSİLCİSİ Cansever TAŞÇI
140 MEMURSEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ Ahmet EMİRDAĞ
141 DİYANET SEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ Mevlüt DÜLGER
142 TÜRKİYE İŞ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Özgürcan ÜNAL
143 AKBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Murat OKUTUCU
144 YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Sibel YILDIZ
145 FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Esma VARDAR
146 İNG BANK ŞUBE MÜDÜRÜ ENGİN ÖZDEMİR
147 GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ Osman YEŞİLYURT
148 DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Ercan GÜRGEN
149 ANADOLUBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Serap ŞUMNULU
150 ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜ Erdal GÜNEŞ
151 TEB(Türkiye Ekonomi Bankası) Ali YILDIRIM
152 HSBC BANK ŞUBE MÜDÜRÜ Olcay KARADAŞ
153 KUVEYTTÜRK BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ  Volkan BAYRAMUSTA
154 KIZILAY DER. SÖKE ŞUBE BŞK. Oğuz ERYILDIZ
155 TÜRK HAVA KURUMU SÖKE ŞUBE BAŞKANI İdris BALCI
156 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DER. SÖKE ŞUB.BŞK. Selma ÖZBALCI
157 TÜRKİYE YARDIMSEVERLER DERNEĞİ SÖKE ŞB.BŞK. Sülün ÖZBAŞ
158 ÇAĞDAŞ YAŞ.DES.DER.SÖKE ŞUBE BŞK. Meliha ÖZKESİCİ
159 SAĞLIĞI VE SAĞLIK YAT. KOR.VE DES. DERNEĞİ Ali ÇALIŞKAN
160 TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ SÖKE ŞB. BŞK.  Şeyda Fatma AZBAZDAR
161 ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ Ulvi ATMACA
162 SÖKE KENT KONSEYİ BAŞKANI  Mahbube ÖZOĞUL
  Kaymakamlıkça belirlenecek sayıda, Garnizon Komutanınca  
  Tespit Edilecek Silahlı Kuvvetler Mensupları